MailChimp

Slide
MailChimp
F-Secure

Co to MailChimp?

MailChimp to platforma automatyzacji marketingu przez internet (ESP). Salesforce Audience Studio zbiera dane z kampanii MailChimp, umieszczając trackery Audience Studio w e-mailach.

Pozwala ona tworzyć, wysyłać i analizować kampanie e-mail – umieszcza klientów w centrum, w celu komunikacji poprzez automatyczną wysyłkę wiadomości, prowadzeniu kampanii Adwords, sprzedaży online.

Dowiedz się więcej → Kontakt


Obsługa jest prosta i intuicyjna – automatycznie sugeruje produkty oraz wiadomości uzupełniające. Posiada ponad 100 darmowych szablonów e-maili typu „przeciągnij i upuść”.


Zarządzanie relacjami z klientami

Wykorzystanie integratora dla produktów Streamsoft pozwala na synchronizację list mailingowych.

Dzięki temu możliwe jest wygodniejsze zarządzanie relacjami z klientami przy użyciu zestawu procedur i narzędzi istotnych w administrowaniu danymi.

Ułatwiona zostaje segmentacja klientów poprzez oznaczenie np. tagami, dzięki czemu możliwe jest tworzenie spersonalizowanych kampanii mailingowych.

Dowiedz się więcej → Kontakt

Dopasowywanie użytkowników

Wykorzystanie User Matching pozwala Audience Studio zrozumieć, w jaki sposób platforma identyfikuje osobę. Zazwyczaj ma to miejsce poprzez wysyłanie przez partnera informacji o subskrybentach za pomocą pikseli dopasowań do użytkowników w kampaniach e-mailowych.

Unikalny identyfikator jest przypisany dla subskrybenta, jednak nie może zostać zmieniony podczas korzystania tylko z interfejsu internetowego. Jesteśmy w stanie uwzględnić piksele dopasowania użytkowników, jako dodatkową funkcję tej platformy.

Dowiedz się więcej → Kontakt

Łącz tagi w MailChimp

Znaczniki scalające pozwalają na wstawianie spersonalizowanej lub dynamicznej zawartości listy do wysyłanych kampanii. Możesz wykorzystać tagi, aby dynamicznie wstawiać wartość do pikseli lub modułów do śledzenia kliknięć.

Oprócz standardowych tagów scalania istnieją znaczniki dla pól niestandardowych, które można dodatkowo użyć w listach MailChimp. Aby zobaczyć te pola, przejdź do swojej listy w MailChimp i wybierz „List fields and |MERGE| tags” z menu Ustawienia.

Jeśli używasz niestandardowego tagu scalania z tagiem Salesforce Audience Studio, dobrze jest dodać domyślną wartość w MailChimp, aby zawsze była wysyłana do Audience Studio.

Dowiedz się więcej → Kontakt

Kreator kampanii MailChimp

Dołączenie narzędzia do śledzenia kampaniii lub narzędzia do śledzenia zdarzeń od Auduience Studio pozwala na zbieranie danych z kampanii e-mailowych. W zależności od rodzaju danych, które chcesz wykorzystać w Audience Studio, należy wybrać inne narzędzie. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej → Kontakt