Informatyzacja Firmy

Slide
Informatyzacja Firmy
– Optymalizacja Biznesu,
– Integracja z Rozwiązaniami Zewnętrznymi,
– Podpis Elektroniczny

Informatyzacja firmy – koszt, inwestycja czy zysk?

Wdrożenie rozwiązań informatycznych w firmie zawsze oznacza wydatek. W porównaniu  jednak z perspektywą zatrudniania coraz większej ilości pracowników, wydatek ten można uznać za jednorazowy.

Mając na uwadze ograniczony budżet, warto zastanowić się czy konieczna jest informatyzacja całego przedsiębiorstwa, czy może wystarczy zautomatyzować tylko niektóre procesy, istotne dla uzyskania największych korzyści.

Przedstawiamy Państwu kilka sposobów informatyzacji przedsiębiorstwa przy niskich wydatkach, a przy tym wysokich zyskach dla firmy.

Dowiedz się więcej → Kontakt

Optymalizacja firmy

Optymalizacja przedsiębiorstwa jest kluczowym elementem rozwoju firmy. Składa się na to zarówno na zmniejszenie kosztów, które ponosi działalność gospodarcza oraz zaoszczędzenie tych środków finansowych i zainwestowanie ich w dalszy rozwój.

Zoptymalizowanie firmy umożliwia wypracowania schematów działań, dzięki którym w określonym czasie zostaną uniknięte niepotrzebne koszty. Racjonalizacja kosztów przekłada się więc na wzrost wartości Twojej działalności gospodarczej.

Dowiedz się więcej → Optymalizacja Biznesu

Informatyzacja firmy – MailChimp

Połącz oprogramowanie Streamsoft z MailChimp.
Dzięki zautomatyzowanej komunikacji, wysyłaniu spersonalizowanych powiadomień i użyciu e-mail marketingu zwiększysz zasięgi Twojej firmy, a także zbudujesz lepsze relacje z kontrahentami.

Dowiedz się więcej → MailChimp

Integrator od Streamsoft z BaseLinkerem

Integrator między systemem Streamsoft Prestiż a platformą BaseLinker jest czymś więcej niż tylko „pobieraczem zamówień”.
Zapewnia komunikację na linii enova365-BaseLinker w obszarze towarów, magazynu, zamówień czy płatności w związku z tym wszystko znajduje się w jednym miejscu.
Zintegruj sklep z BaseLinker, aby za jego pośrednictwem zintegrować sklep z platformami marketplace.

Dowiedz się więcej → BaseLinker