F-SECURE

Slide
F-Secure
F-Secure

Czym jest F-Secure?

F-Secure wykorzystuje wiele funkcji wychodzących poza tradycyjny antywirus. Pozwala między innymi na kontrolę urzadzeń, konfigurację firewall Windows oraz EDR – kontekstowe monitorowanie przed atakami hackerskimi. Różnorodność zapewnia dużą ilość ofert, dzięki czemu łatwiej wybrać produkt dla potrzeb Twojej firmy.

To oprogramowanie oferuje także ochronę chmury Office 356 / Salesforce oraz zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hackerskimi i przed złośliwymi oprogramowaniami. Poniżej znajdują się trzy najpopularniejsze rozwiązania. W razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami.

Co zyskasz dzięki F-Secure?

F-Secure to najlepsze rozwiązania nagradzane wieloma nagrodami w kategorii najlepszego antywirusa roku. Zapewnia on ochronę przed złośliwymi oprogramowaniami, w tym także ransomware. Dzięki zabezpieczeniu przeglądarki wszystkie transakcje przeprowadzane przez internet są strzeżone przed atakami hackerskimi.

Oprogramowania zapewnią bezpieczeństwo urządzeniom końcowym oraz zabezpieczy Twoją chumrę, zmniejszając tym samym szanse na utratę danych niemal do zera!

Slide
F-Secure
Wybierz nagradzane oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie, które zapewni bezpieczeństwo urządzeniom Twojej firmy!
antivirus
anti ransomware
ochrona przeglądarki
Ochrona bankowa

Najnowocześniejsza technologia

F-Secure wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania, przez co odpowiada na najnowsze zagrożenia związane z cyberprzestępstwami. Wybierając to oprogramowanie antywirusowe zapewniasz Twojemu przedsiębiorstwu gwarancję bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowań antywirusowych i antyszpiegowskich w naszej ofercie, skonsultuj się z nami! Dopasujemy najlepsze rozwiązanie, aby jak najlepiej chronić dane, którymi posługuje się Twoja działalność gospodarczą!

Skontaktuj się z Nami → Kontakt