ESET

Slide
ESET
F-Secure

Czym jest ESET?

ESET to zbiór zaawansowanych oprogramowań, dzięki którym zostaje zapewniona ochrona przed zagrożeniami z sieci, złośliwymi oprogramowaniami i atakami hakerskimi. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami od ESET jest Internet Security oraz Smart Security Premium.

Co zyskasz dzięki Internet Security?

Internet Security jest Bestsellerowym oprogramowaniem zapewniającym zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami z sieci. Zabezpiecz urządzenia zarówno przed złośliwymi oprogramowaniami jak i hakerami przy pomocy technologii ESET, która zdobyła zaufanie ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie!

Zacznijmy od zapewnienia bezpieczeństwa bankowości elektronicznej i Twoim danym osobowym przy pomocy specjalnie zabezpieczonej przeglądarki. Następnie należy wspomnieć o ochronie Twoich loginów i haseł przed hakerami. Internet Security zapewnia także funkcję Anti-Theft, dzięki której możesz zabezpieczyć swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia, z możliwością lokalizacji oraz przejęcia widoku z kamery.

To oprogramowanie zapewnia ponad 150 szczegółowych ustawień, dzięki czemu możesz skonfigurować go do Swoich potrzeb. Ilość zabezpieczeń oferowanych przez Internet Security pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupie kilku oddzielnych licencji dla programów ESET.

Skontaktuj się z Nami → Kontakt

Slide
ESET
Skonsultuj się z nami, aby wybrać najlepsze oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie dla Twojej firmy!
antivirus
anti ransomware
ochrona przeglądarki
Ochrona bankowa

Co zyskasz dzięki Smart Security Premium?

Smart Security Premium jest zaawansowaną technologią zapewniającym zabezpieczenia w sieci i przed złośliwymi oprogramowaniami, przy tym umożliwiając szyfrowanie danych.

Smart Security Premium posiada elementy wykorzystywane także przez Internet Security – moduł Anti-Theft, zabezpieczenie bankowości elektronicznej i danych osobowych przy wykorzystaniu specjalnej przeglądarki oraz szczegółowe ustawienia umożliwiające dostosowanie oprogramowania.

Dodatkowo Smart Security Premium umożliwia na szyfrowanie danych, dzięki czemu zapobiega to negatywnym skutkom zgubienia lub kradzieży nośników. Umożliwia także na generowanie i przechowywanie haseł, z których korzysta Twoja firma. ESET zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem do komputera i Twoich danych.

Skontaktuj się z Nami → Kontakt