BITDEFENDER

Slide
F-Secure
F-Secure

Czym jest Bitdefender?

Bitdefender jest globalnym liderem cyberbezpieczeństwa chroniącym ponad 500 milionów systemów w ponad 150 krajach. Produkty Internet Security, Total Security oraz GravityZone Business Security, to z pewnością jedne z najbardziej skutecznych rozwiązań antywirusowych na świecie. Rozwiązania charakteryzują się lekkością, skutecznością w wykrywaniu wirusów, a także są łatwe w użyciu. https://www.starczewski.com.pl/1944-2/

Skontaktuj się z Nami → Kontakt

Co zyskasz dzięki Bitdefender?

Bitdefender zapewnia jedną z najlepszych ochron na świecie dla komputerów, urządzeń mobilnych, w internecie łącznie z bezpieczeństwem plików. Wieloletnie doświadczenie z cyber-zagrożeniami zapewnia miejsce w czołówce pod względem bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów, a także wydajności.

W przypadku zgubienia lub kradzieży smartfonu, tabletu lub laptopa, przy pomocy modułu antykradzieżowego, szanse na odzyskanie sprzętu stają się znacznie większe. Natomiast Central umożliwia zarządzanie ochroną podłączonych do konta urządzeń. Wszystko to zwiększa bezpieczeństwo Twoich narzędzi pracy oraz danych, które na nich przechowujesz.

Slide
Bitdefender
Wybierz najpopularniejsze rozwiązanie przeciw złośliwym oprogramowaniom i hackerom, dzięki czemu zabezpieczysz Swoją firmę!
antivirus
Ochrona bankowa
ochrona przeglądarki
anti ransomware

Podłącz urządzenie do chmury!

Na dodatek Bitdefender posiada chmurę, do której podłączane zostają Twoje urządzenia, co przyśpiesza czas reakcji na atak. Poprzez wykrycie nowego rodzaju zagrożenia u jednego z użytkowników, następuje natychmiastowa aktualizacja bazy programów antywirusowych.

W ten sposób oprogramowanie antywirusowe ciągle się rozwija i znajduje rozwiązania na najnowsze cyber-zagrożenia. Warto także wspomnieć, że nieautoryzowane aplikacje nie mogą uzyskać dostępu do Twojej kamery internetowej i mikrofonu, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z Nami → Kontakt