ETA Stabilne Zasilanie

ETA

ETA – zabezpiecz się w razie awarii prądu

ETA jest najstarszym, a więc doświadczonym polskim producentem zasilaczy awaryjnych UPS. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1988 r., dzięki czemu posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w produkowaniu zasilaczy UPS, listew przeciwzakłóceniowych oraz akumulatorów.

Skontaktuj się z nami → Kontakt

ETA w zastosowaniu centralnych i rozproszonych systemach zasilania awaryjnego

Zasilacze UPS wraz z innymi akcesoriami zapewniają bezprzerwową pracę dla np:

  • systemów teleinformatycznych,
  • systemów dozoru,
  • automatyki przemysłowej,
  • maszyn i urządzeń produkcyjnym,
  • inteligentnych budynków,
  • systemów bezpieczeństwa,
  • instalacji przeciwpożarowych.

Skontaktuj się z nami → Kontakt

Zasilacze UPS

Zasilacze UPS zapewniają stabilne zasilanie w przypadku zmiennej wartości napięcia prądu wywołanej awarią, które przy korzystaniu z zwykłego zasilacza wymusza restart urządzenia. Poprzez wykorzystanie stabilnego zasilania eliminujemy zjawisko utraty danych przez awarię.

W ofercie firmy znajdują się zasilacze UPS line-interactive o mocach od 520 VA do 2,5 kVA, a także zasilacze UPS on-line o mocach 1 kVA do 520 kVA. Dostarczane są w obudowach wolnostojących, w obudowach przeznaczonych do montażu w szafach 19″ oraz w obudowach uniwersalnych Rack-Tower.

Skontaktuj się z nami → Kontakt

Akumulatory

W ofercie posiadamy wysokiej jakości akumulatory przeznaczone głównie do współpracy z wszelkimi zasilaczami UPS. Akumulatory w naszej ofercie zostają wcześniej sprawdzone w wieloletniej eksploatacja, dzięki czemu są wydajne i wytrzymałe.

Skontaktuj się z nami → Kontakt

Zabezpiecz Swoją działalność gospodarczą przy użyciu zasilaczy UPS oraz akumulatorów!

Listwy przeciwzakłóceniowe

Listwy posiadają efektywny filtr przeciwzakłóceniowy i przeciwprzepięciowy, dzięki czemu sprawdzają się idealnie przy zasilaniu stanowisk pracy. Wysoka trwałość i niezawodność z pewnością pozwoli zmniejszyć koszty wymiany elementów stanowisk w razie awarii prądu.

Skontaktuj się z nami → Kontakt

Akcesoria UPS

Poza powyższymi elementami, zapewniamy także bloki akumulatorowe wykorzystywane wspólnie z zasilaczami UPS. Warto wspomnieć także o adapterach stykowych, SNMP oraz oprogramowań monitorujących pracę zasilaczy awaryjnych.

Skontaktuj się z nami → Kontakt