Bezpieczeństwo IT

Slide
Bezpieczeństwo IT
– Oprogramowania Antywirusowe i Antyszpiegowskie,
– Archiwizacja i Backup,
– Stabilne Zasilanie

Jaką ofertę zawiera bezpieczeństwo IT?

Wybranie naszych rozwiązań zapewni Twojej działalności gospodarczej zwiększone bezpieczeństwo danych, dzięki czemu zostanie zminimalizowana szansa utraty danych czy ataków cybernetycznych. Trzeba także pamiętać o awariach prądu oraz problemach z napięciem. Przedstawiamy Państwu trzy najważniejsze filary bezpieczeństwa firmy.

Bezpieczeństwo urządzeń

Bezpieczeństwo Antywirusy

Zacznijmy od oprogramowań antywirusowych i antyszpiegowskich, zapewniających bezpieczeństwo urządzeniom i danym w firmie. Każde oprogramowanie różni się pod względem dodatkowych funkcji, dzięki czemu łatwiej dopasować ofertę do potrzeb przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej → Oprogramowania Antywirusowe

Zarządzanie danymi

Następne są oprogramowania umożliwiające archiwizację i backup danych. Dowolny storage łącznie z dostępem do każdego wybranego urządzenia zapewniają Twojej firmie elastyczność, ułatwiając skalowalność. Dane są także zabezpieczone za pomocą szyfrowania. Dodatkowo obsługa jest intuicyjna, co pozwala na szybkie wdrożenie oprogramowań.

Dowiedz się więcej → Backup i Archiwizacja

Zapewnienie bezpiecznego zasilania dla urządzeń


Na koniec proponujemy zapewnienie bezpieczeństwa urządzeniom przed nagłymi awariami prądu. Listwy posiadają efektywny filtr przeciwzakłóceniowy chroniący podłączone urządzenie. W ofercie mamy zasilacze UPS zapewniające ciągłe zasilanie podłączonemu urządzeniu, nawet gdy dojdzie do zaniku napięcia w sieci lub pojawią się jego duże wahania. Warto wspomnieć także o akumulatorach, pozwalających na pracę bez prądu.

Dowiedz się więcej → Stabilne Zasilanie